Başkan Akkuş'tan, Polis Teşkilatı'nın 175. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Adıyaman'ın Kahta İlçesi Bölükyayla Belde Belediye Başkanı Gaffari Akkuş, Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yılı nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Akkuş'tan, Polis Teşkilatı'nın 175. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı
07 Nisan 2020 - 12:00

Adıyaman'ın Kahta İlçesi Bölükyayla Belde Belediye Başkanı Gaffari Akkuş, mesajında Polis Teşkilatı'nın 175. kuruluş yılını kutlamanın haklı gururunu yaşadıklarını kaydetti.

Gece gündüz demeden Türkiye'nin her köşesinde görevini sürdüren polis teşkilatının asli görevlerinden birisi olan güvenlik teminini büyük bir başarıyla ifa ettiğini belirten Akkuş, şunları ifade etti:

"Yapmış olduğu hizmetlerle halkımızın güvenini ve itibarını kazanan polis teşkilatımız yasaları uygulayarak hem kamu düzenini sağlamakta hem de anayasa ile güvence altına alınan temel hak ve özgürlüklerin korunmasında ve yaşamımızın huzur içinde sürdürülmesinde büyük bir özveriyle çalışarak toplumsal barışa son derece önemli katkıda bulunmaktadır. Bu vesileyle Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 175. yıl dönümünü içtenlikle kutlarken, görevleri başında şehit olan polislerimizi şükran ve rahmetle anıyor, tüm emniyet çalışanlarına görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum."

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum