VATANINI SEVENLER FEDERASYONU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞINA ZEKİ DİŞKAYA GETİRİLDİ

VATANINI SEVENLER FEDERASYONU GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞINA ZEKİ DİŞKAYA GETİRİLDİ
28 Ekim 2020 - 21:43 - Güncelleme: 28 Ekim 2020 - 21:50

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya, merkezi Ankara’da bulunan Vatanını Sevenler Federasyonu’nun (VSF’nin) Genel Başkan Yardımcısı oldu. AGC, AKALP gibi önemli kuruşların başkanlığını yapan Zeki Dişkaya, Ankara’da yer alan Vatanını Sevenler Federasyonu’nun (VSF’nin) Genel Başkan Yardımcılığı göreviyle önemli çalışmalara öncülük yapacak.

“Yapacağımız özel çalışmalarla sesimizi bütün dünyaya duyuracağız” Kendisine verilen VSF Genel Başkan Yardımcılığı görevini en iyi şekilde yerine getireceğini söyleyen Zeki Dişkaya; “Adıyaman’ın en köklü kuruluşları arasında yer alan Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) gibi önemli bir kuruluşun başkanlığı ile birlikte AKALP gibi köklü bir kuruluşun başkanlığını yaptığım için oldukça mutluyum.

Bu her iki kuruluşun üyeleriyle ve gönülleriyle yapmış olduğumuz çalışmalarla Adıyaman’ın gelişmesi için önemli projelere imza attık.

Almış olduğumuz kararları ilgili kurumlara ve siyasilere ulaştırarak, ilimize hizmetin gelmesi için elimizi taşın altına koyduk. Böylesine bir görevi yerine getirerek Adıyaman’a faydalı işlere imza attığımız için çok mutluyuz. Bu her iki kuruluşla birlikte şahsıma yeni bir görev verildi. Bundan böyle AGC ve AKALP’ın yanında Vatanını Sevenler Federasyonu (VSF) Genel Başkan Yardımcılığı ile halkımıza hizmet edeceğim. Rabbim bu görevden dolayı bizleri mahcup etmesin. Bu görevi bana layık gören dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yapacağımız özel çalışmalarla sesimizi bütün dünyaya duyuracağız.

Ayrıca şuanda federasyonumuzun kuruluş çalışmaları devam etmektedir. Önce ülke genelinde, sonra ise bütün Türk dünyasında teşkilatlanma çalışmalarımız devam etmektedir. Özellikle illerimizde görev almak isteyenler bana ulaşabilirler” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum