Tut İlçe Belediyesi, Dezenfekte Çalışmalarını Sürdürüyor

Adıyaman'ın Tut ilçe Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı kamu kurum ve kuruluşlarında başlattığı dezenfekte çalışmalarını cadde, sokak, park ve yeşil alanlarda devam ettiriyor.

Tut İlçe Belediyesi, Dezenfekte Çalışmalarını Sürdürüyor
24 Mart 2020 - 11:15

Adıyaman'ın Tut İlçe Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı kamu kurum ve kuruluşlarında başlattığı dezenfekte çalışmalarını cadde, sokak, park ve yeşil alanlarda devam ettiriyor.

Tut Belediyesi, ülkede görülen koronavirüs salgınına karşı mücadelesi son hızıyla devam ediyor  ölümcül virüse karşı kamu kurum ve kuruluş binalar ile başlayan,  cadde, sokak, park ve yeşil alanlar dezenfekte çalışmalarıyla titizlikle devam ediyor.

Koronavirüs tehdidine karşı tüm birimleriyle adeta teyakkuza geçen Tut Belediyesi ilaçlama ekibi, kamu kurumları, okullar, camiler, devlet hastanesi, emniyet binası taziye evleri, parklar  dezenfekte çalışmalarına gün boyunca aralıksız devam ediyor. Ekipler, arasözlere doldurulan dezenfektan ile cadde ve sokakları dezenfekte çalışmaları yapıyor.
Evlerinin ilaçlanmasını isteyen vatandaşlardan gelen talepler de programa alınarak en kısa süre içinde ekiplerce müdahale ediliyor.

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum