Muhammed, 12'den Vurdu, Türkiye Şampiyonu Oldu

Adıyamanlı sporcu, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Havalı Silahlar Türkiye Kupasında yine 12'den vurarak altın madalya kazandı.

Muhammed, 12'den Vurdu, Türkiye Şampiyonu Oldu
21 Ocak 2020 - 12:15

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Mersin’de elde ettikleri başarılardan dolayı kendisini ziyaret eden sporcu ve antrenörlere teşekkür etti.

-"HEDEFİ HER ATIŞINDA 12'DEN VURAN MUHTEŞEM BİR SPORCUMUZ"

Şampiyon sporcu Muhammed ile gurur duyuyorum diyen İl Müdürü Fikret Keleş, atıcılığın zor bir spor olduğunu vurgulayarak, "34 ilden, 78 kulüp, 410 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen müsabakalarda havalı silahlar Türkiye Kupasında Yıldız Erkekler kategorisinde yarışan Ahmet Muhammed Tekdal altın madalya kazanmıştır."dedi.

Sporcunun yaşına göre inanılmaz başarılara imza attığına dikkat çeken Keleş, "Muhammed her atışında hedefi 12’den vurmayı başaran muhteşem bir sporcumuz. Elde ettiği Türkiye Şampiyonluklarını her yıl daha da ileriye götürerek rekor üstüne rekor kırıp hem ailesini hem de bizleri gururlandırıyor. Ben Adıyaman’ı her zaman başarı ile temsil ederek adımızı Türkiye’ye duyurmayı başaran sporcumuza ve antrenörümüze ve ona her zaman destek olan ailesine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum