'Müdür amca sakın okullarımızı tatil etme!'

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, "Bana eskiden kötü hava şartlarında " Müdür amca okullarımızı tatil et!" diyen öğrencilerimiz, şimdi "Müdür amca sakın okullarımızı tatil etme!" diyorlar." dedi.

'Müdür amca sakın okullarımızı tatil etme!'
22 Ekim 2020 - 15:05 - Güncelleme: 22 Ekim 2020 - 23:20

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'ün yüz yüze eğitime geçiş ikinci aşama gezileri devam ediyor.

Tüm okullarımızda yüz yüze eğitim ve hijyen çalışmalarını yerinde incelen Alagöz'ün bugünkü durağı Mimar Sinan Ortaokulu ve Namık Kemal İlkokulu oldu.

Öğretmen ve öğrencilerle buluşan Alagöz, yaptığı açıklamada, "Pandemiden dolayı uzun süre okullarından uzak kalan ilkokul 2, 3, 4. sınıf;  ortaokul 8. sınıf ve lise 12. sınıf öğrencilerimiz de yüz yüze eğitimin ikinci aşaması kapsamında çok özledikleri okullarına kavuştular."dedi.

"Pandemi döneminde öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin değeri daha da iyi anlaşıldı"

Müdürlük olarak tüm okulları, öğrencilerin yüz yüze eğitimlerine devam edebilmeleri için en üst düzeyde hijyen kurallarına uygun şekilde hazırladıklarını ifade eden Alagöz, şunları dile getirdi:

"Okul gezilerimizde öğrencilerimizin okullarını ne kadar özlediklerine şahit oluyoruz. Bana eskiden kötü hava şartlarında " Müdür amca okullarımızı tatil et!" diyen öğrencilerimiz,  şimdi "Müdür amca sakın okullarımızı tatil etme!" diyorlar. Pandemi döneminde okullarımızın ve öğretmenlerimizin değeri daha da iyi anlaşıldı. Tüm öğrencilerimizden, çok özledikleri okul ve arkadaşlarıyla eskisi gibi yine yüz yüze eğitime tam olarak devam edebilmeleri için maske, mesafe ve hijyen kurallarına mutlaka dikkat etmelerini, bu dikkatin hem kendi sağlıkları hem de ailelerinin sağlıkları için önemli olduğunu söylüyoruz. Bu özverili çalışmalarından dolayı tüm okul personellerine teşekkür ediyorum."

 

 

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum