Kaymakam İmamoğlu, Zeytin Dalı Harekatı şehidi için yaptırılan evin inşaatını inceledi

Adıyaman'ın Besni İlçe Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, 2018 yılında gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Enes Sarıaslan'ın ailesi için yaptırılan evin inşaatında incelemelerde bulundu.

Kaymakam İmamoğlu, Zeytin Dalı Harekatı şehidi için yaptırılan evin inşaatını inceledi
01 Temmuz 2020 - 14:20

Besni Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, Besni İlçe Jandarma Komutanı Barış Kara, Besni Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mustafa Orhan, Besni Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mustafa Bulam, Besni İlçe Özel İdare Müdür V. Ahmet Tanrıkolu ve OSB Besni Bölge Müdürü Doğan Kara ile birlikte 2018 yılında gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Enes Sarıaslan'ın ailesi için yaptırılan evde incelemelerde bulundu.

Besni İlçesine bağlı Suvarlı Beldesinde bulunan Şehit Enes Sarıaslan’ın doğup büyüdüğü mahallede, şehidimizin babası İmam Sarıaslan tarafından Besni Kaymakamlığı yetkililerine gösterilen yerde, 27 Mayıs 2019 tarihinde yapımına başlanan ev son aşamaya gelmiş ve önümüzdeki hafta sonuna kadar bitirilmesi planlanmaktadır.

Yapılan harcamaların büyük bir kısmı Adıyaman Valiliği ve Besni Kaymakamlığının yerel imkanları ile karşılanmış, ayrıca Merinos A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu da nakdi destek sağlandı.

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum