iyi parti Adıyaman il Başkanı Kenan DOĞAN'dan Kurban Bayramı Mesajı

iyi parti Adıyaman il Başkanı Kenan DOĞAN'dan Kurban Bayramı Mesajı
29 Temmuz 2020 - 16:19

Küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların sona erdiği, bir bayramı daha milletçe idrak ediyoruz. Mutlulukların paylaşıldıkça arttığı, hüzünlerin de paylaşıldıkça azaldığı gerçeğinden yola çıkarak, bayramda sevgi, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularını en üst noktaya çıkarmanın gayreti içerisinde olmalıyız. 

Kırgınlıklara son vermeli Bayram coşkusu ve paylaşma duygusunun toplumun tüm kesimlerine yansıması, milletimizin birlik ve beraberliği ile ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayacağı bir hakikattır.
Dünyada ve ülkemizde yaşanan Koronavirüs salgını sebebiyle maalesef, Ramazan Bayramın da olduğu gibi bu bayram da biraz farklı olacak. Bu özel günlerin güzelliği olan büyüklerimizin ellerini öpemesek de, küçüklerimizi kucaklayamasak da sevdiklerimizi görüntülü arayıp, yüzlerimizdeki tebessümü görmekle yetinmeye çalışmalıyız.

Ancak her ne şartta olursa olsun, tüm bayramlar gibi, bu bayramı da sevince dönüştüreceğiz; bayram sevincini ve neşesini çoğaltacağız, paylaşacağız Evlerimizden de olsa birliğimizin ve dirliğimizin sembollerinden biri olan Kurban Bayramıyla, millet olarak tarihimizden, kültürümüzden, medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla, sevgimizi, muhabbetimizi daha da büyütüp pekiştireceğiz. 
Bu duygularla; Mübarek Kurban Bayramınızı, en kalbi duygularımla kutluyor; bayramın; şehrimiz, ülkemiz, tüm İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını, temenni ediyorum. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum