Gölbaşı'nda Yaşlı Maaşları Evlerinde Veriliyor

Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların sosyal yardım paraları, yaşlılık maaşları ve engelli maaşları Gölbaşı Kaymakamlığı tarafından evlerine teslim ediliyor.

Gölbaşı'nda Yaşlı Maaşları Evlerinde Veriliyor
07 Nisan 2020 - 11:00

Gölbaşı Kaymakamı Mutlu Köksal, yaptığı yazılı açıklamada, ”Koranavirüs (Kovid -9) salgınından vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını önlemek amacıyla devletin birçok önlem aldığını kaydetti..

Alınan tedbir kapsamında sosyal yardım paraları, yaşlılık maaşları ve engelli maaşlarının bizzat devletin kurum ve kuruluşları tarafından hanelerin ziyaret edildiğini ifade eden Köksal, "Vatandaşlarımıza teslim edilecek olması da bu önlemlerden biridir. Bizler de kamu kurumlarımızda görev yapan personellerimiz ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzde görev yapmakta olan çalışanlarımızla birlikte özverili bir şekilde dağıtmaya devam etmekteyiz. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için her noktada üstün gayretle tüm kurumlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum