Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden "Moral Ve Motivasyon Etkinliği"

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, yurt dışında gelen ve Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı Ümmü Gülsüm Yurt Müdürlüğü’nde karantinada tutulan 684 Türk vatandaşına, "Moral ve Motivasyon Etkinliği" düzenledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden "Moral Ve Motivasyon Etkinliği"
07 Nisan 2020 - 17:45

Çin'de ortaya çıkan ve kısa süre içinde küresel bir salgın haline dönüşerek dünya gündemine oturan koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle insanların yaşam şartlarında meydana gelen dönüşümler her geçen gün ilerlerken salgının yayılma ihtimalini ortadan kaldırmak amacıyla alınan tedbirler de arttırıldı.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden ve Cezayir’den Türkiye’ye girişi yaparak şehre gelen ve Ümmü Gülsüm Yurt Müdürlüğü’nde karantinaya alınan 684 kişi için bando ekibiyle, mini bir moral konseri verdi.

Koronavirüs’ün bulaşmasını engellemek ve tedbiri elden bırakmamak adına ulusal çapta gözetilen hassasiyet gereği, 1 haftadır karantinada tutulan yüzlerce vatandaş, bando ekibiyle, adeta bir müzik şöleni yaşadı.

Pencerelerden konsere eşlik eden karantinadaki vatandaşlar, bando ekibinin organize ettiği etkinlik için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini dile getirerek, vatan topraklarına giriş yapmalarının ardından yaşadıkları olumsuz durumun son bulduğunu ve her şeyin giderek daha iyiye gittiğini ifade etti.

 

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum