Besni Şoförler Odası yeni hizmet binasına taşındı

Esnaflara ve vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için yeni yeni hizmet binasına taşınan Adıyaman’ın İlçesi Besni Şoförler ve Otomobilciler Odası, bugünden itibaren yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Besni Şoförler Odası yeni hizmet binasına taşındı
15 Haziran 2020 - 09:20

Her zaman esnaflara ve vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmenin gayreti içerisinde olduklarını söyleyen Besni Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mitat Songur, eski binanın hizmet kalitesini düşürdüğünü ifade etti.

Bu nedenle yeni hizmet binasına taşındıklarını ve hizmete başladıklarını aktaran Songur, “Odamız kurulduğu günden bu yana üyelerine ve vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmektedir. Bu hizmetin bir bayrak yarışı olduğunu düşünüyorum, şimdi bayrak bizde. Bizde yönetim olarak göreve geldiğimiz günden birlik, beraberlik uyum içerisinde hareket ederek, esnafımıza ve vatandaşlarımıza nasıl daha iyi hizmet edebiliriz, bunun gayreti içerisinde olduk."dedi.

Songur, yıllardır eski ve yıpranmış binada hizmet verdiklerini anımsatarak, şunları ifade etti:

"Bu durumda hizmetlerimizin kalitesini düşürmekte idi. Şimdi ise yeni ve modern hizmet binamızda üyelerimize ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunacağımız inancındayım. Şoför esnafının her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesindeyim. Bu düşünce ile hem hizmet binamızı yenilerken, bilgisayarlarımızı, plaka baskı makinelerimizi,  mobilyalarımızı da yeniledik.Ayrıca yeni binamız çarşı merkezinde olması dolayısıyla, kolay ulaşılabilir bir hale geldi.

Kısacası, üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek, üyelerimizin tüm işlerini aynı binada çözüme kavuşturabileceğimiz bir binaya sahip olduk. Yeni hizmet binamızdan sadece üyelerimiz değil, tüm vatandaşlarımız faydalanacaktır.Bu nedenle geçmiş dönemlerde de görev yapan tüm oda başkanı arkadaşlarımıza ve üyelerine bu güne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.Daha önce Tuğsuzlar Camii’nin alt kısmında hizmet veren Besni Șoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Dumlupınar Mah. Atatürk Caddesi Yüzyıl Yapı Kat: 7 No: 179.3 adresine tașındı."

Eski binayı da misafirhane olarak kullanacaklarını dile getiren Songur, konaklama ihtiyacı hisseden veya işleri nedeniyle Besnimize gelmiş şoför esnafımızı burada misafir edeceğiz. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle açılışını gerçekleştiremediğimiz binamızın alınmasında bizlere destek olan Başta Merinos A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu’na, Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan’a, Adıyaman Esnaf Odası Başkanı Ziya Duranay’a, Zengin Tur sahibi Hicabi Zengin’e tüm üyelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum