Besni'de 18 Bin 151 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı

2019-2020 Eğitim öğretim yılı 1. Dönemin tamamlanması ile birlikte Adıyaman’ın Besni ilçesinde 18 bin 151 öğrenci karne sevinci yaşadı.

Besni'de 18 Bin 151 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı
18 Ocak 2020 - 19:35

2019-2020 Eğitim öğretim yılı 1. dönemin tamamlanmasıyla birlikte Besni’de 18 bin 151 öğrenci karne sevinci yaşarken İlçe Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel Şehit Eren Kupal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulunda karne  dağıtım törenlerine katılarak öğrencilerin sevincine ortak oldu. 

Karne dağıtım töreninin ardından açıklamada bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, “Yoğun çalışmalarla geçen bir yarıyılı daha geride bırakırken dönem boyunca sergilediğiniz performansın geri bildirimi olan karnelerinizi aldınız. Başarı yalnızca sayısal değerlerle ölçülemez. Başarı, potansiyelinizi ne ölçüde kullandığınız ve ona hangi değerleri kattığınız ile ilgilidir.  

Tatil dönemleri, aile içi iletişimi ve birlikteliği kuvvetlendirirken çocuklarla nitelikli zaman geçirmek için de bir fırsattır. Onlara sevgi ve hoşgörü ile yaklaşıp zaman ayırdığınızda karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor mutlu tatiller diliyorum.” dedi.

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum