Bekir Develi 'Allah Cümlemizi Korusun' Kitabını İmzaladı

Adıyaman Belediyesi ve Hayatımız Kitap Grubu’nun davetlisi olarak Adıyaman’a gelen ünlü TV programcısı ve yazar Bekir Develi, sevenleri ve okuyucularıyla buluştu.

Bekir Develi 'Allah Cümlemizi Korusun' Kitabını İmzaladı
22 Aralık 2019 - 11:45

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün kültür etkinlikleri kapsamında Hayatımız Kitap Grubuyla birlikte Adıyaman’a davet ettiği ünlü TV programcısı ve yazar Bekir Develi, Adıyamanlı hayranlarıyla biraraya geldi.

Adıyaman programına Hayathanem Kitapevinde okuyucularıyla buluşan Develi, burada ‘Allah Cümlemizi Korusun’ kitabının imza törenine katıldı.

Daha sonra Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile birlikte, Adıyaman’da hafızlık eğitimi alan öğrencileri ziyaret eden Bekir Develi, burada da öğrencilerle bir araya gelip, kitabını hediye etti.

-ANADOLU İRFANI’ SÖYLEŞİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Özellikle, Ramazan ayında TRT 1’de yayınlanan ‘Ramazan Sevinci’ adlı program ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Bekir Develi, Adıyaman programının son durağında Türkiye Petrolleri Konferans Salonunda gerçekleştirilen ‘Anadolu İrfanı’ konulu söyleşide hayranlarıyla bir araya geldi.

Yoğun ilgi gören ve Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın da dinleyici olarak katıldığı programda ülkemizin güzelliklerine ve değerlerine dikkat çeken yazar Develi, söyleşi sonunda salondan büyük alkış aldı.

Gerçekleştirilen söyleşiden sonra sahneye çıkarak, kendilerine güzel bir gece yaşatan TV programcısı ve yazar Bekir Develi’ye teşekkür eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Hemşerimizin her defasında büyük katılım gösterdiği kültür etkinliğimizin son konuğu olan Bekir Develi hocamıza, gerçekleştirdiği güzel söyleşiden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kılınç, Develi’ye teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum