Başkan Kılınç'tan Adıyaman 1954 Spor'a Tam Destek

Bölgesel Amatör Ligde şampiyonluk hedefini sürdüren Adıyaman 1954 Spor’un Asbaşkanı Mustafa Çetinkaya ile takım kaptanı Mehmet Ali Yakışık, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek, takıma verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Başkan Kılınç'tan Adıyaman 1954 Spor'a Tam Destek
09 Şubat 2020 - 07:30

Adıyaman’ı Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de başarıyla temsil eden Adıyaman 1954 Spor’un Asbaşkanı Mustafa Çetinkaya, takım kaptanlarından Mehmet Ali Yakışık’la birlikte Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek, sezon başından beri verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.
 
Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Asbaşkan Çetinkaya, Başkan Kılınç’a Adıyaman 1954 Spor’unson durumu hakkında bilgiler vererek, gelecek sezon profesyonel lige yükselmek için ellerinden geleni yaptıklarını dile getirdi.
 
Başkan Kılınç ise yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Ziyaretlerinden ötürü asbaşkanımıza ve takım kaptanımıza teşekkür ediyorum. Gözbebeğimiz olan Adıyaman 1954 Spor’umuzun son durumu hakkında yöneticimizden gerekli bilgileri aldık. İnşallah o şampiyonluk sezon sonunda bu şehre gelecek. Buna inancımız tam. Bu anlamda, sezon başından beri hep yanında olduğumuz takımımıza desteğimiz sürecek." şeklinde konuştu.
Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum