AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet DAĞTEKİN Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Dişkaya'yı makamında ziyaret etti.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet DAĞTEKİN Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Dişkaya'yı makamında ziyaret etti.
21 Temmuz 2020 - 21:53

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet DAĞTEKİN Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Dişkaya’ya yaptığı ziyarette il ve ilçeler ’de çok yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını il genelinde sorunları yerinde tespit ettiklerini belirtti. Ayrıca il yönetiminde sorumlulukları ve görevleri yönetim kurulundaki başkan yardımcıları arasında görev dağıtıldığını görev dağılımına göre herkesin kendi alanında çalıştıklarını belirtti.

Tütün ile ilgili Adıyaman, Kahta ve Çelikhan ilçelerimizde çalışmalarımız ve görüşmelerimiz devam etmekte arzumuz bu yönde tütün ekicilerimizin kooperatiflerini kurup bir araya gelerek tütüncülük ile ilgili yasal zemine uyarak bu sorunun çözülmesidir gözlemim odur ’ki bunlar ilimizde yapılacaktır.
Adıyaman gazeteciler Cemiyeti başkanımız ile bugün ilin sorunlarını görüşmek ve başkanın gözlemlerini görmek için geldik ve verimli bir görüşme oldu. 

Adıyaman gazeteciler cemiyeti başkanı  Zeki Dişkaya ise AK Parti İl Başkanımızla sık sık bir araya gelip ilin sorunları ve çözümleri noktasında görüşlerimizi paylaşıyoruz verimli bir ziyaret oldu ziyaretlerinden ötürü İl Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz sözlerinde bulundu. (AGC İLKE HABER)

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum