AGAD'dan, Vali Çuhadar'a hayırlı olsun ziyareti

AGAD Başkanı İbrahim Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, bölgenin tek bölgesel haber ajansı ve Ulusal Haber Ajansları ile ulusal tv yöneticileri son Valiler Kararnamesiyle Adıyaman Valiliği görevine atanan Vali Mahmut Çuhadar’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

AGAD'dan, Vali Çuhadar'a hayırlı olsun ziyareti
30 Haziran 2020 - 12:35

Bünyesinde ilin tek televizyonu olan Mercan TV ile ildeki üç günlük gazeteyi, tek bölgesel ajansı ve onlarca site ve haftalık gazeteyi bulundurarak Adıyaman’ın en faal gazeteciler cemiyeti durumunda olan Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD)’nin yönetim kurulu üyeleri, Son Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevinden Adıyaman Valiliği görevine atanan Vali Mahmut Çuhadar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AGAD Başkanı İbrahim Aslan, AGAD yönetim kurulu üyeleri Güne Bakış Gazetesi ortaklarından Mustafa Yücekaya, Işık Gazetesi imtiyaz sahibi Bilal Işık, Besni Güncel Gazetesi imtiyaz sahibi Emin Soydan Doğru, Yaman Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İnan ile Gazeteci-Yazar Fahrettin Çelik’in hazır bulundu.

Cemiyet Başkanı Aslan, burada yaptığı konuşmasında, Adıyaman basının her zaman devletin ve milletin yararına olacak işin içinde olduğunu söyleyerek, bundan sonra da devletin birliği ve Adıyaman’ın kalkınması için yapılacak her çalışmaya destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çuhadar ise Adıyaman için ellerinden gelen tüm gayreti ortaya koyacaklarını belirterek, "Biz bu gayreti ortaya koyarken basın mensubu arkadaşlarımızın da desteğine ihtiyaç duyacağız. İnşallah el birliğiyle ilimizi kalkındırıp, Adıyaman’ımıza hak ettiği hizmetlerin getirilmesini sağlayacağız. Bize bu kutsal görevi layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza ve İçişleri Bakanımıza mahcup olmamak için gece gündüz demeden aynı tempoyla çalışmaya hazırız." şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından AGAD Başkanı İbrahim Aslan, Adıyaman ve Adıyaman basını hakkında Vali Çuhadar’a bilgiler verdi.

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum