Adıyaman Halkı, Başkan Kılınç'ın 'Çat Kapı' Ziyaretlerinden Memnun

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, mesai saati dışında kalan zamanlarda gerçekleştirdiği ‘çat kapı’ ziyaretlerinde İmamağa Mahallesine gerçekleştirdi.

Adıyaman Halkı, Başkan Kılınç'ın 'Çat Kapı' Ziyaretlerinden Memnun
21 Ocak 2020 - 19:30

Ortaya koyduğu halk odaklı belediyecilikle büyük fark oluşturan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yoğun mesaisinden arta kalan zamanlarda gerçekleştirdiği ‘çat kapı’ ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

‘Çat kapı’ ziyaretler kapsamında İmamağa Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kılınç, ziyarette yaptığı konuşmada her fırsatta halkla iç içe olmaya özen gösterdiklerini söyleyerek, “Bugün İmamağa Mahallesi’nin ileri gelenleriyle bir araya gelerek, mahallenin sorunlarını dinleyip, fikir alışverişinde bulunduk. Halkımızla beraber, şehrimiz için yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
İmamağa Mahallesi ziyaretinden sonra bir de hasta ziyareti gerçekleştiren Başkan Kılınç, hasta ziyaretlerinin önemine dikkat çekti.
Evinde yatan hasta vatandaşa yaptığı ziyarette konuşan Başkan Kılınç, “Asli görevlerimizin yanında, yaşlı ve hasta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmeyi de ihmal etmiyoruz. Her zaman onların yanında olduğumuz göstermek, her ihtiyaç duyduklarında üstümüze düşeni yapacağımızı bilmeleri sağlamak için onları evlerinde ziyaret ederek sağlık ve şifa diliyoruz. Allah tüm hastalara acil şifalar versin inşallah.” dedi.
Vatandaşlar ise yaptıkları konuşmada, Başkan Kılınç’ı sürekli yanlarında görmekten büyük memnuniyet duyduklarını söyleyerek, kendisine teşekkür etti.

 

Kaynak : PHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum